Firma

 

HUK atelier  firma działająca od 5 lat na rynku polskim. Pracownia oferuje projektowanie wnętrz komercyjnych i mieszkalnych. Inwestorom oferowane są opracowania dostosowane do indywidualnych potrzeb: projekty funkcjonalne, koncepcyjne i wykonawcze. W ofercie aranżacje wnętrz, kompleksowe projekty domów i mieszkań, projekty wybranych pomieszczeń, projekty łazienek i kuchni, pokoje dziecięce, nadzór autorski, realizacje pod klucz, doradztwo i lifting przy sprzedaży i kupnie mieszkania, home staging - szczególnie polecany przy sprzedaży nieruchomości, pogotowie wnętrzarskie.

Współpracujemy z wszystkimi branżami instalacyjnymi, ekipami remontowymi: budowlanymi i wykończeniowymi, stolarskimi, kamieniarskimi, tapicerskimi, etc. Korzystamy z szerokiej bazy firm dystrybucyjnych z materiałami wnętrzarskimi, wyposażenia wnętrz, oświetlenia.

Nasze projekty charakteryzuje różnorodność stylistyczna, która oddaje charakter, styl życia i indywidualne upodobania Inwestora. Potrzeby użytkowników projektowanych wnętrz stawiamy na pierwszym miejscu zarówno w kwestiach funkcjonalnych jak i stylistycznych. Doświadczenie, zaangażowanie i pasja, którą się kierujemy są kluczem do sukcesu realizowanych projektów.

Zapraszamy do współpracy.